Tolerancija

Visą šią savaitę grupių auklėtojos kartu su tėveliais, soc. pedagoge paminėjo tolerancijos dieną. Arijos mamytė Jūratė pravedė valandėlę „Panašūs ir skirtingi“ grupių „Pakalnutė“ ir „Snieguolė“ vaikučiams. Draugiškai pabuvę kartu, suradę panašumų ir skirtumų, vėrė karoliukus iš spalvotų karoliukų. Grupių rūbinėlės pasipuošė šių metų tolerancijos simboliu – švyturiais.

Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. Pasaulyje gyvena daugybė skirtingų žmonių grupių – jie skiriasi išorine išvaizda: odos, akių, plaukų spalva, ir t.t. skiriamės ir savo mąstymu, elgesiu, fizine ir emocine sveikata.

Šia savaite soc. pedagogė Aistė Stakutienė pasakojo ir rodė filmukus mūsų mažiesiems ugdytiniams apie tolerantiškumą visiems žmonės, kurie skiriasi nuo mūsų išvaizda ar elgesiu. Vaikai aktyviai dalyvavo pokalbiuose ir užsiėmimuose, sužinojo, kad bendravime svarbiausia DRAUGYSTĖ ir PAGARBA vienas kitam.

2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu pakeistas Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Vaikų priežiūra

Vaikų priežiūra

Paieška svetainėje

Draugaukime

Steigėjas

Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. kulverstukas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Kūlverstukas“