Pasakos – neatsiejama mažųjų vaikystės dalis

Lapkričio 7 d., 8 d. grupių ,,Tulpė“ ir „Rūtelė“ ugdytiniai vyko į Šiaulių m. savivaldybės, viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Pasakų pasaulis“. Vaikai susipažino su pasakų knygų gausa, jų įvairove. Kartu su bibliotekos darbuotojų pagalba žengė į paslaptingą ir jaudinantį knygų pasaulį.

Klausėsi skaitomų pasakų, kuriose susipina svajonės, burtai ir emocijos. Susitiko su žaviomis princesėmis ir užkerėtais princais, milžinais ir nykštukais, gerosiomis fėjomis ir piktomis raganomis, bei milžinais. Įsikūnijo į pasakos ,,Pagrandukas“ personažus ir puikiai suvaidino draugams.

Pasakos padeda vaikams atskleisti savyje kūrybinį pradą, pažinti pasaulį ne tik protu, bet ir širdimi, ugdo kalbinius gebėjimus, vaizduotę, formuoja dorines vertybes, moko bendrauti, o svarbiausia – susikurti savo svajonę. Vaikai buvo pilni emocijų, įspūdžių, naujų potyrių, labiau pažino magišką knygų pasaulį.

2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu pakeistas Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Vaikų priežiūra

Vaikų priežiūra

Paieška svetainėje

Draugaukime

Steigėjas

Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. kulverstukas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Kūlverstukas“