Lieporių vaikų literatūros skyriuje jubiliejinis renginys „Gimtadienis su draugais“

Minint Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos 40-ies metų jubiliejų, Vaikų literatūros skyriuje vyko susitikimas su bendruomene – „Gimtadienis su draugais“. Jubiliejiniame renginyje dalyvavo su Vaikų literatūros skyriumi bendradarbiaujančių įstaigų atstovai, bibliotekos skaitytojai, bibliotekos savanoriai.

Su jubiliejumi pasveikino Gegužių progimnazijos direktorė S. Baranauskienė, lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ atstovai ir ugdytiniai. Po gražių ir šiltų sveikinimų bibliotekos darbuotojai padėkojo darželiams, mokyklai, Moksleivių namams už bendradarbiavimą, parodas, renginių organizavimą. Skaitytojams įteiktos padėkos ir dovanėlės už meilę ir pagarbą knygai, dalyvavimą bibliotekos renginiuose, dovanotas knygas. Nominacija „Jaunojo skaitytojo titulas“ atiteko  mažiesiems bibliotekos lankytojams, kurie dar tik pradeda  skaityti. Visiems, kurie pasižadėjo mylėti, gerbti ir skaityti knygas ir tesės šį pažadą, Pasakų Karalius iškilmingai suteikė Jaunojo skaitytojo titulą.

Meninė dalis prasidėjo Karaliaus ir Karalienės pasveikinimu, ir po žodžių „Seniai seniai, vienoje karalystėje…“ visi atsidūrėme pasakų knygų karalystėje. Iš lentynų,  pasakų knygučių puslapių atkeliavo pasakų personažai – karaliai ir princesės, fėjos ir nykštukai, Raudonkepuraitė ir Vilkas, Pepė,  paršiukai, teletabiai ir linksmieji klounai. Moksleivių namų vaikų ir jaunimo studijos „Bildukas“ jaunieji aktoriai suvaidino keletą visiems gerai žinomų pasakų etiudų, jas naujai interpretavo, sukūrė pasakišką atmosferą. Gegužių progimnazijos vokalinis ansamblis „La-Fa“ ir choras „Strazdanėlės“ bibliotekos svečiams dovanojo  nuotaikingų dainų. Prie meninės programos prisidėjo ir jaunieji bibliotekos lankytojai. Gabrielė ir Vytautas Donielos, Emilija Prascevičiūtė atliko muzikinius kūrinius. Buvo ir gimtadienio tortas, kurį padovanojo bibliotekos skaitytoja, „Skaitančių mamų“ klubo narė V. Račkauskienė su šeima.

Šventė baigėsi daina „Su gimimo diena“, kurią dainavo visi pasakų personažai, ansamblis, popietės dalyviai.

Šiaulių lopšelis-darželis „Kūlverstukas“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. kulverstukas@splius.lt

2018 © Šiaulių l-d „Kūlverstukas“