Ekskursija į Valerijono vaistinę

Grupės “Snieguolė“ vaikai su auklėtoja Liudmila sausio 23 d. vyko į Valerijono vaistinę ir dalyvavo edukacinėje programoje vaikams „Vaistažolių nauda ir sveika gyvensena“. Kuo naudinga dilgėlė, kraujažolė, ąžuolo žievė, kiaulpienės šaknys? Kokius negalavimus lengvina liepos žiedai, ramunėlė, avietė? O ką žinote apie vaistinę našlaitę? Atsakymus į visus šiuos ir kitus klausimus padėjo rasti vaistinėje dirbantys ir ilgametės patirties sveikos gyvensenos klausimais turintys specialistai.

Sveika gyvensena – geros savijautos garantas, todėl renginio metu vaikai susipažino ir su sveikos mitybos principais bei sužinojo, kodėl sveikas maistas yra svarbus. Įsitikino, kad desertai, saldėsiai ir užkandžiai irgi gali būti sveiki! Vaistinės „Valerijonas“ specialistai mažiesiems papasakojo, kaip vyksta darbas vaistinėje, kaip gaminami vaistai, kuo ypatingas ir svarbus vaistininko darbas.

2020 m. balandžio 15 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu pakeistas Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Vaikų priežiūra

Vaikų priežiūra

Paieška svetainėje

Draugaukime

Steigėjas

Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. kulverstukas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Kūlverstukas“